Online studentenbevraging over het onderwijs Rapportering voor docenten.

Slides:



Advertisements
Verwante presentaties
De Profile Selector 2 april 2017.
Advertisements

Schoolsecretariaten (n=555)
Wegwijs in Belfirst Handleiding voor het gebruik van deze databank en het opslaan van informatie eruit.
Functionaliteit voor de manager Beoordelingen Afspraken & Notities
Hoofdstuk 10 Onderzoeken met SPSS en MS Excel
Statistiek en kans Experiment havo A.
Resultaten enquête tuchtwet
Michel Visser Founder EesySoft
@ faculteit wetenschappen TOetsen en LEren Doeltreffend Ondersteunen TOLEDO voor assistenten.
Dag van de Docent Het nieuwe ASSOCIATIE-OER. Impact op docenten en studenten.
Centraal Examen Energiedeskundige
HOE GA JE TE WERK? EEN MARKETINGCAMPAGNE INPLANNEN.
Doelstellingen inrichten in MS Dynamics CRM Taak 4 B Anne-Sophie Deprez 3EPM1.
 Overzicht van de verkoopsdoelstellingen  inkomsten van gesloten deals  geschatte inkomsten van lopende deals.
Methoden van het Wetenschappelijk Onderzoek
Hoofdstuk 8 Centrale tendentie en spreiding
Eenvoudige data-analyse: beschrijvende statistische
Eenvoudige data-analyse: beschrijvende statistische
Videodossier ICLON,I.Steen. Opbouw -Introductie -Vraaggesprek -Resultaat.
Naam: Presentatie over Klik op “Naam”. Vul je naam in .
Presentatie over katten
Handleiding Interactieve versie mbv DSB Onderwerp 8 – Quiz.
Wegwijs in Bel-first Handleiding voor het gebruik van deze databank en het opslaan van informatie eruit.
Centrummaten en Boxplot
Les 3 – Zullen we delen?.
SIS is het Studenten Informatie Systeem voor studenten en docenten
1 BUE Middenkader 2004 Een eerste verkenning van de resultaten.
1 BUE Middenkader 2003 Een eerste verkenning van de resultaten.
Parallelsessie 1.3 Ervaringen met diverse technieken voor studietijd en studeerbaarheid V an aanvraag tot verwerking Michel Maricau KHBO.
Studietijdmetingen: een doel of een middel? Steven Huyghe K.U.Leuven
Parallelsessie 2.1a Werken met Metis voor schatten achteraf Koen Vangeel, K.H.Kempen Jan Annaert, KHLim.
Toetsbeleid aan de faculteit Architectuur
Paramaribo, september 2015 Ten behoeve van leerkrachten van de EBGS Mr.dr.E. Marshall & M. Day.
Presentatie titel Rotterdam, 00 januari 2007 Draaitabellen in Excel Rotterdam, 6 december 2011 drs. ing. M.M.A. Scheepers Instituut voor Management Opleidingen.
In vijf stappen naar het accepteren van en werken met de uitkomsten van de Nationale Studentenenquête 5 November 2015.
Slc kwartaal 3. programma Hoe is het gegaan Verwachtingen Tips and tricks Opdrachten slc.
Presentatie titel Rotterdam, 00 januari 2007 Onderzoek7 Hafida El- Gharbaoui.
Presentatie titel Rotterdam, 00 januari 2007 Onderzoek 8 Hafida El- Gharbaoui.
1www.gbsardooie.bedocucentrum Opdracht 2 : Druk de inhoudstafel van de zonnelanden van 2003 af ! Voeg eerst je naam en titel toe aan deze afdruk! Klik.
Individueel Studieprogramma
Infosessie studievoortgangs- maatregelen criminologie December 2014.
Instructie eBook Pack via Entree-account (met activeringscode)
2 Online registratietool Handleiding 3 Inhoudstafel Als individu aansluiten bij een groep p 4p 4 Een nieuwe groep aanmaken en beheren p 13p 13 Personen.
AOS docentonderzoek bijeenkomst 9 Analyseren. Analyseren van data verzamelde data analyse resultaten conclusies Doel: ordenen van data om antwoord op.
BTN4U Boekingen beheren wordt nu pas echt eenvoudig.
Advies en inzicht Volgende = → toets. Elke dag krijg je bij het opstarten van de computer dit scherm te zien, indien dit vinkje aan staat Vorige = ← toets.
Print & Scan Wat kan ik leren uit print & scan analyses over mijn meerkeuzeexamen? Lisa De Jonghe O 2 : dienst Onderwijs Ondersteuning.
BTN4U Derde training: nog meer handige tips voor de vernieuwde btn4u toepassing.
Hoe gebruik je de leerlingvragenlijst?. Inhoud presentatie 1.Klaarzetten van een leerlingvragenlijst 2.Invullen van de vragenlijst 3.Gegevens van de leerlingvragenlijst.
Introductiedag Bacheloropleiding HW 18 september 2015.
Introductiedag Schakelprogramma HW 18 september 2015.
Studietijdmeting met KronosMetis Pedagogische wetenschappen Educatieve studies Onderwijskunde Educational studies SLO gedragswetenschappen Verantwoordelijke.
Agenda-slide. Chapter page 2 Figlo Advisor, ‘toelichting op het adviesrapport’
Hoe gebruik je de leerlingvragenlijst?. Inhoud presentatie 1.Klaarzetten van een leerlingvragenlijst 2.Invullen van de vragenlijst 3.Gegevens van de leerlingvragenlijst.
Quick Reference Guide Plandix versie 2.0 Plancoördinatie.
OSR onderzoek Tevredenheid schoolleiders kwaliteit OSR-opgeleide docenten.
AOS docentonderzoek bijeenkomst 10 Analyses en conclusies.
Landelijke kennistoetsen in het onderwijs van de instelling Workshop tijdens Studiedag VH toetsing en externe validering Driebergen,12 december 2013 Roger.
Resultaten studietijdmeting schakelprogramma komische wetenschappen 1 e semester academiejaar
Het onderzoeksverslag
Demonstratie CitaVista
Tevredenheidsonderzoek 2017
Hoe gebruik je de leerlingvragenlijst?
Serious soaps Opleiden naar wendbaarheid
Statistiek met grote datasets op de TI 84 Peter Vaandrager
Feedback NRG 2011 Katrien Scheerlinck Attaché Audit VG-MZG - Datamanagement DG-GS FOD VVVL.
Eenvoudige data-analyse: beschrijvende statistische
Olympiades in het PTA.
Introductie Bibliotheek
Hoofdstuk 10 Onderzoeken met SPSS en MS Excel
Transcript van de presentatie:

Online studentenbevraging over het onderwijs Rapportering voor docenten

Startpagina

Overzicht van de bevraagde opo’s Rapporten per OPO Globaal rapport Afdrukbaar rapport (PDF)

Algemene informatie over het gekozen opleidingsonderdeel Algemene info over het geselecteerde opleidingsonderdeel

Informatie over de respons Responsgraad + mogelijkheid om het profiel van respondenten en niet-respondenten te vergelijken.

Informatie over de respons (2) Responsgraad Vergelijk het studieresultaat van respondenten en niet-respondenten

Standaardrapport Standaardrapport: gemiddelde score per vraag + vergelijking met de gemiddelde scores binnen de faculteit (boxplot) Gemiddelde score per vraag

Standaardrapport: interpretatie Onderaan standaardrapport heb je de mogelijkheid om een interpretatie toe te voegen. Hier wordt nadien ook de interpretatie van de opleidingscoördinator en/of programmadirecteur getoond.

Standaardrapport: interpretatie (2) Invulvak voor het ingeven van de interpretatie

Antwoorden op de open vragen * Naam van het tabblad is gewijzigd naar ‘open vragen’ * Antwoorden op open vragen

Optionele rapporten Tip: Kijk ook eens bij ‘optionele rapporten’.

Optioneel rapport 1: Grafieken Per vraag krijg je een aparte grafiek met de verdeling van de antwoorden, het gemiddelde, de mediaan, de modus en de standaardafwijking. Optioneel rapport 1: Grafieken

Optioneel rapport 2: Analyse naar studieresultaat 2 mogelijke analyses: 1) Vergelijken tussen geslaagde en niet-geslaagde studenten. 2) Correlatie berekenen tussen de beoordeling door de studenten en hun studieresultaat voor dit opleidingsonderdeel. Optioneel rapport 2: Analyse naar studieresultaat

Vergelijking van de beoordeling door studenten die slaagden voor het opleidingsonderdeel en studenten die niet slaagden. Significante verschillen worden aangeduid met een *. Optioneel rapport 2: Analyse naar studieresultaat

Correlatie tussen de beoordeling door de studenten en studieresultaat. Significante correlaties worden gemarkeerd met een *. Optioneel rapport 2: Analyse naar studieresultaat

Optioneel rapport 3: Analyse naar opleiding Opsplitsing van de studenten volgens de opleidingen waarin het OPO wordt gedoceerd. Optioneel rapport 3: Analyse naar opleidingsvariant

Onderaan de pagina kun je nog twee extra analyses opvragen: 1) Situering van de gemiddelde scores binnen de opleidingsvariant (eigen campus!) 2) Vergelijking tussen twee opleidingen

Situering van de gemiddelde scores tav de opleiding Gemiddelde score per vraag + vergelijking met gemiddelde scores binnen de opleidingsvariant (eigen campus!) (boxplot) Optioneel rapport 3: Analyse naar opleidingsvariant

Vergelijking tussen twee opleidingen Vergelijking van de gemiddelde scores voor 2 opleidingen. Significante verschillen worden aangeduid met een *. Optioneel rapport 3: Analyse naar opleidingsvariant

Eindrapport Het eindrapport bevat de responsgraad, de scores op de gesloten vragen, de toegevoegde interpretaties en de uitgesproken eindwaardering(en). De antwoorden van studenten op open vragen worden er niet in opgenomen.

Merk op: De antwoorden van de studenten op de open vragen worden niet opgenomen in het eindrapport. Respons Gemiddelde score op de gesloten vragen Interpretaties + Eindwaardering(en)! Eindrapport