BLOK 5 WOORDEN + OPDRACHT 1.

Slides:



Advertisements
Verwante presentaties
HET CSE NEDERLANDS. Je spreekt toch al jaren
Advertisements

Grammar Chapter 4 – G1 What en Which.
Voorzetsels.
Doel van de les Oriëntatie op: 1.Het Paasfeest (boek blz ) 2. De argumenten van (mainstream) christenen die geloven in de werkelijke opstanding.
VWO 5 Blok 1: Schrijven
HET CURRICULUM VITAE = VISTEKAARTJE NUMMER 2
Zakelijk lezen Nederlands.
Breuken blok 9 les 7. 1 van de 6 honden = 1 6    
PRESENTATIETECHNIEKEN
 Het tentamen wordt afgenomen op maandag 29 okt., zalen Alpha en Gamma van Wees er op tijd!! Te laat komen is afwezig.  Telefoon uit, eten.
Grammar Chapter 3 – G1 If en When.
Grammar Chapter 4 – G2 If + past simple. Je wist al dat je voor het woordje als in het Engels if kunt gebuiken. We gaan hier even mee verder. Het kan.
Waarom 4 mei gedenken en 5 mei vieren?
Hoofdstuk 7 B
MET DANK AAN COLLEGA’S IN DEN LANDE ! vee 2012
DE SOLLICITATIEBRIEF = VISTEKAARTJE NUMMER 1
Kennis verbreden en verdiepen
Kennis verbreden en verdiepen
Opstel schrijven.
Beoordelen leermiddelen
Proeftoets periode 1 4 havo.
Blok 1.
Lezen Nu Nederlands.
Samenvatten Klas 4A de Foorakker.
HS 4 Aandachtspunten bij een verkoopgesprek
1: God laat jou luisteren naar het bericht van zijn engel.
Blz. 98 Blok 4 5. Schrijfvaardig.
4. Leesvaardig Blz. 144 t/m 150 Blok 6. Leesvaardig Leerdoel (2f): Je weet uit de tekst de halen wat een feit of een mening is. Je kunt uit een tekst.
Hoofdstuk 3 terugblik.
Samenvatting h1-h3.
Inleiding, middenstuk, slot
Leesvaardigheid Hoofdstuk 1 t/m 3
De indeling van een tekst
rekenen-wiskunde in de groepen 3 en 4
Tekstverklaring Hoe doe je dat?.
Hoofdstuk 2 par 1 Schrijfdoelen.
Sleutels, codes en aanwijzingen
SET schrijfvaardigheid H5
Broekzak demonstraties Ed van den Berg VU HvA. Uit 27 geboden voor natuurkunde docenten (Scheider, 1980) 1. Gij zult geen woorden onderwijzen, behalve.
Leesvaardig Examentraining.
Het schrijven van een betoog
LEZEN 3.4 FUNCTIES VAN TEKSTGEDEELTEN. KLAAR MET DE TOETS? Kijk de paragraaf lezen 3.4 na (zie antwoorden in je ) Meld jezelf aan op Google Classroom.
LEZEN 2.4 INFORMATIEVE TEKSTEN, INTERVIEWVERSLAG, INLEIDING EN SLOT EN FUNCTIES DAARVAN.
Leesvaardigheid Tekststructuren. Vandaag: Inleiding Tekststructuren.
Woordenschat Letterlijk en figuurlijk taalgebruik.
LEZEN 5.4 BESCHOUWING. DEZE LES LEER JE: Wat de tekstvorm ‘beschouwing’ is. Welke tekstdoel een beschouwing heeft. Hoe een beschouwing is opgebouwd. Wat.
SET schrijfvaardigheid H5
GEDOCUMENTEERD SCHRIJVEN Revisited
Schrijven beschouwing.
Overtuigende tekst/betoog
Instructie geven en uitvoeren
Aantrekkelijk formuleren
Schrijven Een Verslag.
Hoofdstuk 1 Meningen en argumenten
Een RECENSIE schrijven
De brief van Jakobus 1. Inleiding.
Inleiding, slot, functies, samenvattend tekstverband
Nederlands Tekstbegrip Onderwerp, deelonderwerp en hoofdgedachte
Hoe maak ik een goede samenvatting?
De betogende voordracht
Les 1: - Schrijven Spreken en gesprekken
Betoog.
Inleiding, middenstuk, slot
Van alle markten thuis Perron 1 – les 2.
Teksten lezen/Schrijven
Blok 1 week 12 dag 1.
Van alle markten thuis Perron 1 – les 1.
Kritiek geven en krijgen
Belangrijke begrippen ‘Lezen’
OVERTUIGEN.
Transcript van de presentatie:

BLOK 5 WOORDEN + OPDRACHT 1

KIJK NAAR DE WOORDEN VERDEEL ZE IN STUKJES ASSOCIEER BLOK 5: WOORDEN: BLZ. 107: KIJK NAAR DE WOORDEN VERDEEL ZE IN STUKJES ASSOCIEER DENK AAN HET ENGELS

BLOK 5: WOORDEN: BLZ. 107: ARBEIDSPARTICIPATIE: TO PARTICIPATE……….. 4. DEMOGRAFIE: WAT BETEKENT DEMOS????

BLOK 5: WOORDEN: BLZ. 107: DEMOS = VOLK

BLOK 5: WOORDEN: BLZ. 107: 8. GECONDITIONEERD: DE HOND IS GECONDITIONEERD 9. GEPASSIONEERD: WELK WOORD ZIE JE HIERIN?

BLOK 5: WOORDEN: BLZ. 107: PASSIE

STRUCTUURMODELLEN: ALLES IN EEN TEKST MOET IN EEN LOGISCHE VOLGORDE BLOK 5: OPDRACHT 1: BLZ. 108/109: STRUCTUURMODELLEN: THEORIEBOEK PAR. 5.4. ALLES IN EEN TEKST MOET IN EEN LOGISCHE VOLGORDE WORDEN GEZET. DAAROM ZIJN ER STRUCTUURMODELLEN.

INLEIDING, KERN, SLOT. BLOK 5: OPDRACHT 1: BLZ. 108/109: BEKIJK IN HET THEORIEBOEK: BLZ. 97 T/M 103. DENK BIJ EEN STRUCTUURMODEL ALTIJD AAN: INLEIDING, KERN, SLOT.

BLOK 5: THEORIEBOEK: BLZ. 117. WAT IS EEN REDENERING? THEORIEBOEK: BLZ. 117.

BLOK 5: THEORIEBOEK BLZ. 117: WAT IS EEN REDENERING? DE MENING OF DE STELLING EN DE ONDERBOUWING AAN DE HAND VAN ARGUMENTEN. HET IS BELANGRIJK DAT JE ZUIVER REDENEERT

BLOK 5: THEORIEBOEK: BLZ. 120: BIJ DE OPBOUW VAN REDENERINGEN GAAN WE UIT VAN TWEE HOOFDTYPEN: * WANT-TYPE * DUS-TYPE