Lesprogramma: 1. Tekst overnemen in schrift. 2. Filmfragment met vragen, 3. Boek: zelfstandig in stilte maken 1, 7, 8, 22, 32, 42, 45, 46 en 47 Beoordeling:

Slides:



Advertisements
Verwante presentaties
Verantwoord volgen.. De woorden van een leider bepalen met hun regels het karakter, de sfeer en de mentaliteit van de groep Soms gaat dat fout, doordat.
Advertisements

Het tweede werkstuk.
De 5 talen van de liefde.
Denk aan de sociale competentie
Bazarlessen Klas 2.
Lesprogram ma 1.Voorgaande lessen 2.Tekstjes overnemen, ppt 3.Filmfragment met opdracht 4.Nabespreking 5.Huiswerk volgende week. 1.
Het hindoeïstische feest: Divali
Voorbereidende les Praat je Plaatje
MEDMEC02 Media en creativiteit Identiteit les 1. Onderwerpen in de lesHuiswerk voor komende les 1 o Toelichting op de module en de werkwijze. o Toelichting.
Iedereen coach naar Jef Clement.
Goedemorgen.
H7: Wat is ethiek? 1. Wat is ethiek? 2. Wat zijn ethische problemen?
1. Levensbeschouwing en communicatie
Luisteren omdat … Wat waren de gevolgen Moest men bang zijn? Kon men naar iets uitzien? Lesprogramma: 1. De vragen van de vorige les 2. Filmfragment met.
Denk aan de sociale competentie
Denk aan de sociale competentie
Denk aan de sociale competentie
Lesprogramma: 1. Tekst overnemen in schrift. 2. Filmfragment met vragen, 3. Boek: zelfstandig in stilte maken 60, 61, 62, 63, 83, 87, 88, 92, 94. Beoordeling:
Bekijk het leven.
Afkomst, zoeken en vinden
Verbonden met …. Gebonden door ...
Afkomst en Afkomst Waar kom ik vandaan?.
De zuilen van de Islam Neem over in Jouw schrift
Godsdiensten, wereldwijd Wat geloven zij?
Leven in Verbondenheid
Leven in verbondenheid
1. Levensbeschouwing en communicatie
Waarom 4 mei gedenken en 5 mei vieren?
Doel van de les Oriëntatie op de betekenis van het kruis (van Emmerich, boek blz. 122 en 123) in het kader van goede vrijdag.
Leef je geloof! Jacobus 2: Jacobus 2 : 26
DIGITALE COLLAGE ESTHER
Jeugd Pastoraat Westerkerk.
Volksuniversiteit Zwolle
Verbranding en ademhaling
Dorien `t Hart Groepsdynamica Dorien `t Hart
Toets klaar, lezen maar! Lezen vergroot je woordenschat (bij een kwartier lezen per dag  in een jaar  meer dan 1000 nieuwe woorden! Lezen vergroot jouw.
Opgroeien in de stad les 3
gespreksvaardigheden
7 december  Instructie volgens ‘bekende stappen’ ◦ Wat doet de docent als lln samen aan het leren zijn? ◦ Aan welke sociale vaardigheden aandacht.
Workshop INFORMATIEVAARDIGHEDEN Samen sterk met.
Groep 6 Wat doe ik vandaag?. TIPS om te doen O Je zit vandaag onverwacht thuis. Je krijgt wat tips om vanmiddag te doen. Je hebt soms wel een PC nodig.
H3.6, Nieuwe kansen 1 Boek blz. 40 t/m 69, ca. 8 weken 4. Geboorte- verhalen Gaat over geboorteverhal en die iets laten zien van het nieuwe begin dat hun.
Nieuw Begin. Voorbeeld: Rosj Hasjana, het joods nieuwjaar De wisseling van de jaren en daarmee de jaartelling is niet bij alle culturen identiek. Volgens.
Breathfulness Korte test of Breathfulness iets voor jou kan betekenen Breathfulness Academy Vraag 1 – waar zit je adembeweging meestal? Hoog (borst)Laag.
Netwerkmarketing Hoe vindt je nieuwe klanten? In deze training 1.Je 100+ lijst 2.Je dagelijkse bezigheden 3.Verandering van denken.
Cliënt in zijn kracht Angerenstein: Methodiek en begeleiden Thema: 13.
SVP op dezelfde plaats zitten als vorige keer s.v.p. Wat gaan wij doen? -De vorige les (ca. 5 min.) -Huiswerk bespreken (ca. 5 min.) -Meegebracht voorwerp.
De vraag is je beste vriend
Wat is coöperatief leren?
Moederdag elfje.
Cursus 1.3 Reis door de tijd Klas 1 KGT Lesweek 3
Cursus 1.1 Werken met Kaarten Klas 1 BK Lesweek 2
Sociaal Maatschappelijke Dimensie – 1.1 Jezelf zijn
Loopbaan oriëntatie en begeleiding (SLB)
Omschrijvingen en definities
De 5 talen van de liefde: Positieve woorden Samen zijn Cadeaus Dienen Lichamelijke aanraking.
Mens & Maatschappij D-Toets
Hoe laat ik leerlingen in de les leren?
Mens & Maatschappij D-Toets
Hoe maak ik een goede mindmap?
Inleiding, middenstuk, slot
Wat gaan we vandaag doen
PBS op het ROC MN Dinsdag 6 november 2018
Pak je boeken! Paragraaf 3.4!
Medianest is een initiatief van Mediawijs en LINC – waarbij we samen met20+ experts (ac ademisch en uit het veld) informatie in klare taal creëerde rond.
blok 1 les 4: samen praten samen leren
Erosie en Sedimentatie
Eigen omgeving: Inrichting & bewoners
Hoe laat ik leerlingen in de les leren?
Het 8e gebod: heb elkaar lief. Het 8e gebod: heb elkaar lief.
Transcript van de presentatie:

Lesprogramma: 1. Tekst overnemen in schrift. 2. Filmfragment met vragen, 3. Boek: zelfstandig in stilte maken 1, 7, 8, 22, 32, 42, 45, 46 en 47 Beoordeling: Resultaat op: netheid, de volledigheid en juistheid. van jouw schrift Werkhouding: spullen, concentratie en gedrag, wel of niet storend Bij helpen denken wij vaak aan: iets doen voor een ander (een dienst). Het houdt meer in: positieve woorden, tijd en aandacht besteden, een cadeautje, en een gewenste aanraking. De psycholoog Garry Chapman noemt dat de Vijf talen van de Liefde. Het ervaren en toepassen van deze talen doet de mens goed. DOEL VAN DE LES 1. Maakt kennis met het begrip helpen 2. Het verruimen van jouw visie op helpen Helpen, … Ga rustig zitten, pak jouw spullen en neem de tekst over in jouw schrift.

Bij de film: 1. Welke manieren van helpen herken je. Omschrijf dit kort. 2. Wat leert dit filmfragment jou? 3. Welke verschillen / overeenkomsten zie je met de foto’s in het boek op blz.68/69 tot en met blz. 81? 4. Klaar? Maak de huiswerkvragen: 1, 7, 8, 22, 32, 42, 45, 46 en 47 Helpen, … Neem de tekst over in jouw schrift.

Helpen, …