De presentatie wordt gedownload. Even geduld aub

De presentatie wordt gedownload. Even geduld aub

Opgave 1 a) stroom door de weerstanden I 1 = U 1 /R 1 =3,0 / 100 = 0,030 A I 2 = U 2 /R 2 =3,0 / 200 = 0,015 A I 3 = U 3 /R 3 =3,0 / 300 = 0,010 A b) I.

Verwante presentaties


Presentatie over: "Opgave 1 a) stroom door de weerstanden I 1 = U 1 /R 1 =3,0 / 100 = 0,030 A I 2 = U 2 /R 2 =3,0 / 200 = 0,015 A I 3 = U 3 /R 3 =3,0 / 300 = 0,010 A b) I."— Transcript van de presentatie:

1 Opgave 1 a) stroom door de weerstanden I 1 = U 1 /R 1 =3,0 / 100 = 0,030 A I 2 = U 2 /R 2 =3,0 / 200 = 0,015 A I 3 = U 3 /R 3 =3,0 / 300 = 0,010 A b) I hoofd (=I bron ) = 0,030+0,015+0,010 = 0,055 A c) 1/R v = 1/100+1/200+1/300 R v = 54,5 Ω of R v = 3,0 / 0,055 = 54,5 Ω R 1 = 100  R 3 = 300  R 2 = 200  + 3,0 V

2 Opgave 2 U 3 =U 2 =I 3 *R 3 = 220*0,0060 = 1,3 V I 2 = U 2 / R 2 = 1,3… / 100 = 0,0013 A I 1 = I bron = I 2 +I 3 = 0,0013…+0,0060 = 0,0073 A R v = 1/(1/100+1/220) = 261 Ohm Ubatterij = 0,0073… * 261 = 1,9 V R 1 = 220  R 3 = 220  R 2 = 100  + I 3 = 6,0 mA

3 R v = R 1 + 1/(1/R 3 + 1/(R 2 +R 4 )) R v = /(1/100+1/320) = 296 Ω R 3 = 100  R 1 = 220  R 4 = 100  + R 2 = 220  R1R1 R2R2 R3R3 R4R4 Opgave 3


Download ppt "Opgave 1 a) stroom door de weerstanden I 1 = U 1 /R 1 =3,0 / 100 = 0,030 A I 2 = U 2 /R 2 =3,0 / 200 = 0,015 A I 3 = U 3 /R 3 =3,0 / 300 = 0,010 A b) I."

Verwante presentaties


Ads door Google