De presentatie wordt gedownload. Even geduld aub

De presentatie wordt gedownload. Even geduld aub

REGIONALE DIENSTEN Koningin Maria Hendrikaplein 70 bus 52A – 9000 Gent Isabelle Quintens : Regioverantwoordelijke - tel. 09/276.11.01– gsm 0499/59.37.39.

Verwante presentaties


Presentatie over: "REGIONALE DIENSTEN Koningin Maria Hendrikaplein 70 bus 52A – 9000 Gent Isabelle Quintens : Regioverantwoordelijke - tel. 09/276.11.01– gsm 0499/59.37.39."— Transcript van de presentatie:

1 REGIONALE DIENSTEN Koningin Maria Hendrikaplein 70 bus 52A – 9000 Gent Isabelle Quintens : Regioverantwoordelijke - tel. 09/276.11.01– gsm 0499/59.37.39 – e-mail: isabelle.quintens@jongerenwelzijn.be Regio Oost Vlaanderen Secretariaat Regionale diensten – fax : 09/276.11.05 Lut Raymaekers – teamverantwoordelijke - tel. 09/276.11.02– gsm 0499/94.96.53 – lut.raymaekers@jongerenwelzijn.be Carine Van Steendam - tel. 09/276.11.03 –gsm 0473/92.15.13 – carine.vansteendam@jongerenwelzijn.be Maria Elizalde – tel 09/276.11.04 – gsm 0491/727436 – maria.elizalde@jongerenwelzijn.be Regionale staf Hilde Smits – tel. 09/276.11.06 – gsm 0499/55.31.14 - hilde.smits@jongerenwelzijn.be Rita Béard – tel 09/276.11.07 – gsm 0499/55.30.83- rita.beard@jongerenwelzijn.be Anita Meesschaert – tel 09/276.11.08 – gsm 0491/164154- anita.meesschaert@jongerenwelzijn.be Lies Van Nuland – tel 09/276.11.09 – gsm 0493/512291 – lies.vannuland@jongerenwelzijn.be Tine Behaeghe – tel. 09/276.11.10 – gsm 0499/55.34.09 - tine.behaeghe@jongerenwelzijn.be Sibylla Mechnig – tel. 09/276.11.11 –gsm 0499/55.34.08 - sibylla.mechnig@jongerenwelzijn.be Leen Verzele – tel.09/276.11.12 – gsm 0499/55.34.10 - leentje.verzele@jongerenwelzijn.be I www.jongerenwelzijn.be I

2 Ondersteuningscentrum Jeugdzorg Consultteam Koningin Maria Hendrikaplein 70 bus 52A – 9000 Gent Tel 09/276.11.20 - Permanentie op maandag, donderdag en vrijdag van 10u tot 12u en van 14u tot 16u E-mail : consult-ocj.ovl@jongerenwelzijn.be Regio Oost Vlaanderen I www.jongerenwelzijn.be I Rita Béard Gerda Schelfhout Marie Proost Elsie Cooman Annelies Tonnelier

3 Persoonlijk spreekuur naam telefoone-mailadres MaandagnmNoël Persijn 09/276.11.73 noel.persijn@jongerenwelzijn.be Eva Porrez 09/276.11.74 eva.porrez@jongerenwelzijn.be Lynn Janssens 09/276.11.76 lynn.janssens@jongerenwelzijn.be DinsdagvmMarieke Peirsegaele 09/276.11.77 marieke.peirsegaele@jongerenwelzijn.be Kristien Verbeken 09/276.11.78 kristien.verbeken@jongerenwelzijn.be Alexander Castelein 09/276.11.79 alexander.castelein@jongerenwelzijn.be nmFrederik De Saeger 09/276.11.80 frederik.desaeger@jongerenwelzijn.be Eveline Dekeyzer 09/276.11.81 eveline.dekeyzer@jongerenwelzijn.be WoensdagvmBarbara Pauwelyn 09/276.11.82. barbara.pauwelyn@jongerenwelzijn.be Kristof Sabbe 09/276.11.83 kristof.sabbe@jongerenwelzijn.be Erika Bytebier 09/276.11.84 erika.bytebier@jongerenwelzijn.be DonderdagnmCharlotte De Wulf 09/276.11.85 charlotte.dewulf@jongerenwelzijn.be Nathalie Vermeiren 09/276.11.86 nathalie.vermeiren@jongerenwelzijn.be Tineke Verheye 09/276.11.87 tineke.verheye@jongerenwelzijn.be VrijdagvmJoachim Van der Fraenen 09/276.11.88 joachim.vanderfraenen@jongerenwelzijn.be Iris De Roeck 09/276.11.89 iris.deroeck@jongerenwelzijn.be Hannah De Lie 09/276.11.90 hannah.delie@jongerenwelzijn.be Regio Oost Vlaanderen I www.jongerenwelzijn.be I SDJ GENT Koningin Maria Hendrikaplein 70 bus 52C – 9000 Gent Isabelle Quintens : Regioverantwoordelijke - tel. 09/276.11.01– gsm 0499/59.37.39 – e-mail : isabelle.quintens@jongerenwelzijn.be Leen Samyn : teamverantwoordelijke - tel. 09/276.11.71 - gsm 0473/92.15.12 - e-mail : leen.samyn@jongerenwelzijn.be Secretariaat : 09/276.11.72 – Johan Wijnen - johan.wijnen@jongerenwelzijn.be -Fax: 09/276.11.75 - teamvergadering op maandag- en donderdagvoormiddag

4 Persoonlijk spreekuur NaamtelefoonE-mailadres MaandagvmEls Van Renterghem052/39.93.50els.vanrenterghem@jongerenwelzijn.be Veroni De Schaepmeester 052/39.93.56 Veroni.deschaepmeester@jongerenwelzijn.be nmKyra De Baere 052/39.93.37 kyra.debaere@jongerenwelzijn.be Lien Devinck052/39.93.45lien.devinck@jongerenwelzijn.be DinsdagnmThomas Braet052/39.93.36thomas.braet@jongerenwelzijn.be Fien De Brock052/39.93.44fien.debrock@jongerenwelzijn.be Iris De Nil052/39.93.40iris.denil@jongerenwelzijn.be Maarten Belet052/39.93.35maarten.belet@jongerenwelzijn.be WoensdagvmElke Van Laethem052/39.93.49elke.vanlaethem@jongerenwelzijn.be Nele Verdoodt052/39.93.52Nele.verdoodt@jongerenwelzjn.be DonderdagvmSarah De Roy052/39.93.41sarah.deroy@jongerenwelzijn.be Vera Vernaeve052/39.93.53vera.vernaeve@jongerenwelzijn.be Caroline De Clercq052/39.93.38caroline.declercq@jongerenwelzijn.be nmElke De Weirdt052/39.93.43elke.deweirdt@jongerenwelzijn.be Christine Van Wauwe052/93.93.51Christine.vanwauwe@jongerenwelzijn.be Daphné Grillaert052/39.93.47daphne.grillaert@jongerenwelzijn.be Iris Haegeman052/39.93.57Iris.haegeman@jongerenwelzijn.be VrijdagvmPaul Fauconnier052/39.93.46paul.fauconnier@jongerenwelzijn.be Jolien Raes052/39.93.48jolien.raes@jongerenwelzijn.be Emanuel De Leenheer052/39.93.39emanuel.deleenheer@jongerenwelzijn.be SDJ DENDERMONDE F. Courtensstraat 22/1 – 9200 Dendermonde Isabelle Quintens : Regioverantwoordelijke - tel. 09/235.32.61 – gsm 0499/59.37.39 – e-mail : isabelle.quintens@jongerenwelzijn.be Nicky Van der Mynsbrugge : teamverantwoordelijke - tel. 052/39.93.31 - gsm 0499/55.32.99 - e-mail denise.vandermynsbrugge@jongerenwelzijn.be Fax: 052/39.93.34 Secretariaat : 052/39.93.30 –Ria Segers (ria.segers@jongerenwelzijn.be) - teamvergadering op dinsdagvoormiddag Regio Oost Vlaanderen I www.jongerenwelzijn.be I

5 Persoonlijk spreekuur naamtelefoonE-mailadres MaandagLynda De Kock055/23.77.24lynda.dekock@jongerenwelzijn.be DinsdagvmHannah De Lie055/23.77.23Hannah.delie@jongerenwelzijn.be DinsdagnmLieve Timmerman055/23.77.31Lieve.timmerman@jongerenwelzijn.be WoensdagJennifer Vandenbroucke055/23.77.28Jennifer.vandenbroucke@jongerenwelzijn.be DonderdagEmilie De Cock055/23.77.29emilie.decock@jongerenwelzijn.be Sahin Toch055/23.77.23sahin.toch@jongerenwelzijn.be VrijdagKatrien Gonnissen055/23.77.27katrien.gonnissen@jongerenwelzijn.be SDJ OUDENAARDE Stationsstraat 45C - 9700 Oudenaarde Regio Oost Vlaanderen I www.jongerenwelzijn.be I Isabelle Quintens : Regioverantwoordelijke - tel. 09/235.32.61 – gsm 0499/59.37.39 – e-mail : isabelle.quintens@jongerenwelzijn.be Caroline Spaerkeer : teamverantwoordelijke - tel. 055/23.77.25 - gsm 0473/92.15.07 - e-mail : caroline.spaerkeer@jongerenwelzijn.be Fax: 055/23.77.30 - Secretariaat : Chris Becké: (christiane.becke@jongerenwelzijn.be:) 055/23.77.37 teamvergadering op woensdagvoormiddag

6 Persoonlijk spreekuur NaamtelefoonE-mailadres MaandagvmGuy Clinckaert053/76.87.19guy.clinckaert@jongerenwelzijn.be nmLaure Vercruyssen053/76.87.20laure.vercruyssen@jongerenwelzijn.be Stefanie Huys053/76.87.29Stefanie.huys@jongerenwelzijn.be DinsdagnmSabine Roels053/76 87 22sabine.roels@jongerenwelzijn.be woensdagvmGuy Clinckaert053/76.87.19guy.clinckaert@jongerenwelzijn.be nmElsie Cooman053/76.87.25elsie.cooman@jongerenwelzijn.be DonderdagNmMarcia Peerlinck053/76.87.23marcia.peerlinck@jongerenwelzijn.be VrijdagnmLeen Van Schelvergem053/76.87.18leen.vanschelvergem@jongerenwelzijn.be OCJ AALST Keizersplein 40abus2 – 9300 Aalst Isabelle Quintens : Regioverantwoordelijke - tel. 09/235.32.61 – gsm 0499/59.37.39 – e-mail : isabelle.quintens@jongerenwelzijn.be Ann Saeys : teamverantwoordelijke – tel. 053/76.87.30 - gsm 0499/55.30.03 - e-mail : ann.saeys@jongerenwelzijn.be Fax: 053/76.87.46 - Sekretariaat : 053/76.87.10 – Greta Helpers (greta.helpers@jongerenwelzijn.be) teamvergadering op donderdagvoormiddag Regio Oost Vlaanderen I www.jongerenwelzijn.be I

7 Persoonlijk spreekuur naamtelefoonE-mailadres MaandagvmPetra Ergo055/23.05 32petra.ergo@jongerenwelzijn.be nmLien Coolsaet055/23.05.31lien.coolsaet@jongerenwelzijn.be DinsdagnmMarie Proost055/23.05.29marie.proost@jongerenwelzijn.be WoensdagStefanie Huys055/23.05.33Stefanie.huys@jongerenwelzijn.be WoensdagAgnes Vandeweyer055/23.05.34agnes.vandeweyer@jongerenwelzijn.be DonderdagnmMaité Bauwens 055/23.05.33 maite.bauwens@jongerenwelzijn.be Pieter Van der Straeten055/23.05.30pieter.vanderstraeten@jongerenwelzijn.be Marieke Metsu055/23.05.33Marieke.metsu@jongerenwelzijn.be OCJ OUDENAARDE Stationsstraat 45 A, 9700 Oudenaarde Isabelle Quintens : Regioverantwoordelijke - tel. 09/235.32.61 – gsm 0499/59.37.39 – e-mail : isabelle.quintens@jongerenwelzijn.be Ann Saeys : teamverantwoordelijke – tel. 055/23.05.26 - gsm 0499/55.30.03 - e-mail : ann.saeys@jongerenwelzijn.be Fax: 055.23.05.20 Sekretariaat: 055/23.05.20 – Norbert Coppens (norbert.coppens@jongerenwelzijn.be) teamvergadering op dinsdagvoormiddag Regio Oost Vlaanderen I www.jongerenwelzijn.be I

8 Persoonlijk spreekuur naamtelefoonE-mailadres maandagnmIele Everaerts09/276.11.50Iele.everaerts@jongerenwelzijn.be DinsdagNmKrist Dobbels 09/276.11.44 krist.dobbels@jongerenwelzijn.be Marleen Rogiers 09/276.11.46 marleen.rogiers@jongerenwelzijn.be Katrien Vertonghen 09/276.11.47 katrien.vertonghen@jongerenwelzijn.be Lut Liessens09/276.11.49lut.liessens@jongerenwelzijn.be WoensdagVmBert D'hooghe09/276.11.51bert.dhooghe@jongerenwelzijn.be Paul Dhondt09/276.11.52paul.dhondt@jongerenwelzijn.be Jo Van Vaerenbergh09/276.11.53joan.vanvaerenbergh@jongerenwelzijn.be Marleen Vaes09/276.11.54marleen.vaes@jongerenwelzijn.be DonderdagNmMarleen De Rouck09/276.11.55marleen.derouck@jongerenwelzijn.be Martine Vermeersch09/276.11.56martine.vermeersch@jongerenwelzijn.be Kate Buckinx09/276.11.48kate.buckinx@jongerenwelzijn.be Ramona Vlassenrood09/276.11.57Ramona.vlassenrood@jongerenwelzijn.be VrijdagVmMyriam Joos09/276.11.58myriam.joos@jongerenwelzijn.be OCJ GENT Koningin Maria Hendrikaplein 70 bus 52B – 9000 Gent Regio Oost Vlaanderen I www.jongerenwelzijn.be I Isabelle Quintens : Regioverantwoordelijke - tel. 09/276.11.01 – gsm 0499/59.37.39 – e-mail : isabelle.quintens@jongerenwelzijn.be Marnix Van Hille: teamverantwoordelijke – tel. 09/276.11.41 - gsm 0473/92.15.32- e-mail : marnix.vanhille@jongerenwelzijn.be Annie De Mets: teamverantwoordelijke – tel. 09/276.11.42 - gsm 0499/55.30.91 - e-mail : annie.demets@jongerenwelzijn.be Fax: 09/276.11.45 - Sekretariaat : 09/276.11.43 – An De Wael – e-mail : an.dewael@jongerenwelzijn.be teamvergadering op dinsdag- en donderdagvoormiddag

9 Persoonlijk spreekuur naamtelefoonE-mailadres MaandagvmJurgen Cap03/778.89.19jurgen.cap@jongerenwelzijn.be DinsdagnmGerda Schelfhout03/778.89.24gerda.schelfhout@jongerenwelzijn.be WoensdagvmLotte Vandamme03/778.89.15lotte.vandamme@jongerenwelzijn.be DonderdagnmKaren Dobbelaere03/778.89.26karen.dobbelaere@jongerenwelzijn.be VrijdagnmPatrick Vanderstraeten03/778.89.21patrick.vanderstraeten@jongerenwelzijn.be OCJ SINT-NIKLAAS Casinostraat 24 – 9100 Sint-Niklaas Regio Oost Vlaanderen I www.jongerenwelzijn.be I Isabelle Quintens : Regioverantwoordelijke - tel. 09/235.32.61 – gsm 0499/59.37.39 – e-mail : isabelle.quintens@jongerenwelzijn.be Marleen Carette : teamverantwoordelijke – tel. 03/778.89.22 - gsm 0473/89.06.18 - e-mail : marleen.carette@jongerenwelzijn.be Fax: 03/778.89.30 Secretariaat : 03/778.89.10 – Erik Coene (erik.coene@jongerenwelzijn.be) – algemeen nummer : 03/778.89.10 teamvergadering op dinsdagvoormiddag

10 Persoonlijk spreekuur naamtelefoonE-mailadres MaandagvmElfriede Van Stichel052/39.93.20elfriede.vanstichel@jongerenwelzijn.be nmAnnelies Tonnelier052/39.93.19annelies.tonnelier@jongerenwelzijn.be DinsdagnmReynaert Mie052/39.93.18mie.reynaert@jongerenwelzijn.be WoensdagvmEtienne Cornut 052/39.93.16 etienne.cornut@jongerenwelzijn.be DonderdagnmEllen Cnudde052/39.93.15ellen.cnudde@jongerenwelzijn.be OCJ DENDERMONDE Franz Courtensstraat 22/2 – 9200 Dendermonde Regio Oost Vlaanderen I www.jongerenwelzijn.be I Isabelle Quintens : Regioverantwoordelijke - tel. 09/235.32.61 – gsm 0499/59.37.39 – e-mail : isabelle.quintens@jongerenwelzijn.be Marleen Carette : teamverantwoordelijke – tel. 052/39.93.11 - gsm 0473/89.06.18 - e-mail : marleen.carette@jongerenwelzijn.be Fax: 052/39.93.14 - Sekretariaat: 052/39.93.10. – Marie-Ange Saegerman (marieange.saegerman@jongerenwelzijn.be) teamvergadering op donderdagvoormiddag


Download ppt "REGIONALE DIENSTEN Koningin Maria Hendrikaplein 70 bus 52A – 9000 Gent Isabelle Quintens : Regioverantwoordelijke - tel. 09/276.11.01– gsm 0499/59.37.39."

Verwante presentaties


Ads door Google