De presentatie wordt gedownload. Even geduld aub

De presentatie wordt gedownload. Even geduld aub

Studenten Vertegenwoordigers Academiejaar 2015-2016.

Verwante presentaties


Presentatie over: "Studenten Vertegenwoordigers Academiejaar 2015-2016."— Transcript van de presentatie:

1 Studenten Vertegenwoordigers Academiejaar 2015-2016

2 Algemene Onderwijsvertegenwoordigers Daphne de Koster praeses onderwijs kiné Functie Emailadres: kine@apolloon.orgkine@apolloon.org Paulien Geeraerts 2 de praeses onderwijs kiné Functie Emailadres: kine@apolloon.orgkine@apolloon.org Foto

3 Eerste Bachelor fase Jaarverantwoordelijke: Heleen Helsen (links) Heleen.helsen@student.kuleuven.be Jaarverantwoordelijke: Camille De Wilde( rechts) Emailadres Werkgroep: Voornamen + Namen Foto

4 Tweede Bachelor fase Jaarverantwoordelijke: : Alexandra Gillain Alexandra.gillain@student.kuleuven.be Jaarverantwoordelijke: Camille Collingnon Camille.collignon@student.kuleuven.be Werkgroep: Voornamen + Namen

5 Derde Bachelor fase Jaarverantwoordelijke: Liese Stappaerts Liese.stappaerts@student.kuleuven.be Jaarverantwoordelijke: Charlotte Amerijckx Charlotte.amerijckx@student.kuleuven.be Jaarverantwoordelijke KHBO: Douwe Willaert Dowe.willaert@student.kuleuven.be Werkgroep: Voornamen + Namen

6 Eerste Master fase Jaarverantwoordelijke MSK: Voornaam + Naam Emailadres Jaarverantwoordelijke NEURO: Jolien Oris Jolien.oris@student.kuleuven.be Jaarverantwoordelijke KIND: Silvy Thijssen Silvy.thijssen@student.kuleuven.be Foto

7 Eerste Master fase (vervolg) Jaarverantwoordelijke GGZ: Voornaam + Naam Emailadres Jaarverantwoordelijke INW: Voornaam + Naam Emailadres Werkgroep: Voornamen + Namen Foto

8 Tweede Master fase Jaarverantwoordelijken MSK: Stien Van Roey & Jolien Vanwijnsberghe Stien.vanroey@student.kuleuven.be Jolien.vanwijnsberghe@student.kuleuven.be Jaarverantwoordelijke NEURO: Voornaam + Naam Emailadres Jaarverantwoordelijke KIND: Jana Mathues jana.mathues@student.kuleuven.be Foto

9 Tweede Master fase (vervolg) Jaarverantwoordelijke GGZ: Lore Christiaansen Lore.Christiaansen@student.kuleuven.be Jaarverantwoordelijke INW: Nils Cornelis Nils.cornelis@student.kuleuven.be Werkgroep: Voornamen + Namen Foto

10 Internationaal Programma Jaarverantwoordelijke 1 e MA: Voornaam + Naam Emailadres Jaarverantwoordelijke 2 e MA: Voornaam + Naam Emailadres Werkgroep: Voornamen + Namen Foto

11 Met welke vragen of problemen kan je bij wie terecht? Correcte communicatie tussen studenten, docenten en andere medewerkers

12 Student vraagt rechtstreeks aan docent Welk soort vragen o Inhoud van het vak o Verduidelijking van de leerstof Hoe kunnen de vragen gesteld worden o Voor, tijdens of na de les (bij voorkeur) o Tijdens monitoraten o Per mail aan de docent Zoek het emailadres van de docent op via de ECTS fiche van het OPO Gebruik een beleefde schrijfwijze in je emails (“Beste Prof. X” of “Geachte Prof. X” NIET “hallo X” of “jo X”)

13 Student contacteert Faber Helpdesk Welk soort vragen o Studietrajectbegeleiding: samenstelling programma, studievoortgang, heroriëntering, … o Studiebegeleiding: studieplanning en methode, faalangst,... o Ombuds: problemen, klachten, bemiddeling, begeleiding bijzondere statuten, … Hoe kunnen de vragen gesteld worden o Via de Faber Helpdesk (http://help.faber.kuleuven.be) Kijk of je vraag niet tussen de FAQ staat op de Toledo community “studeren@FaBeR” of “examens@FaBeR” o Enkel op afspraak langskomen o Bij dringend en/of zeer ernstig probleem telefonisch contact opnemen of je persoonlijk melden

14 Student contacteert jaarverantwoordelijke Welk soort vragen o Algemene problemen (bv. voor het hele jaar, praktijkgroep, …) o Uurrooster problemen (bv. les plots verdwenen uit het uurrooster) o Onderwijsgerelateerde problemen (bv. slides nog niet online, …) Hoe kunnen de vragen gesteld worden o Voor, tijdens of na de les o Tijdens terugkoppelingsmomenten over onderwijs o Via het emailadres van de jaarverantwoordelijken o Via de jaargroep of onderwijsgroep op Facebook o Langskomen op de open onderwijsvergaderingen


Download ppt "Studenten Vertegenwoordigers Academiejaar 2015-2016."

Verwante presentaties


Ads door Google