De presentatie wordt gedownload. Even geduld aub

De presentatie wordt gedownload. Even geduld aub

Gratis Software 29 september 2010.

Verwante presentaties


Presentatie over: "Gratis Software 29 september 2010."— Transcript van de presentatie:

1 Gratis Software 29 september 2010

2 Soorten software Gratis software
Software als onderdeel van het besturingssysteem Software meegeleverd door de leverancier van de computer (soms “trial”-software!!) Commerciële software (via winkel of internetshop) “Trial-ware” (tijdelijk werkend om uit te proberen) “Share-ware” (gratis maar men rekent wel op een donatie) “Free-ware” (echt gratis, maar soms met wat reclame-uitingen)

3 Downloadsites Gratis software Softonic ( www.softonic.nl )
downloadpagina’s van computerbladen - Computer Idee Downloads (http://www.computeridee.nl/downloads_index.jsp?rubriek= )

4 Downloadsites Gratis software
downloadpagina’s van computerbladen - PCM Magazine (http://www.pcmweb.nl/download_index.jsp?rubriek= ) - PC Magazine (http://pcmagazine.zdnet.nl/downloads/ ) Nederlandstalige Software (http://www.nederlandstaligesoftware.nl/softwareprogrammas/ ) GratisSoftware.nu (http://www.gratissoftware.nu/gratis-ftp-software.php )

5 Categoriën Gratis software Operating Systemen Kantoor Toepassingen
Linuxvarianten Ubuntu ( Suse ( ) Kantoor Toepassingen Open Office ( ) Star Office ( ) Works (meegeleverd met Windows)

6 Categoriën Gratis software Foto toepassingen
Beheersystemen/Fotomanagers - Picasa ( ) - Magix Fotomanager 2006 ( manager.html ) - CoolIIris ( ) - MS Live Photo Gallery (MS Live pakket) Formaat wijzigen - Fast Image Resizer

7 Categoriën Gratis software Foto toepassingen
Slideshow maken - Magix Slideshow Maker (http://www.magixphotowidgets.com/magix-slideshow-maker-1.html ) - PhotoStage Slideshow Software (http://www.nchsoftware.com/slideshow/index.html ) Fotocollage - ShapeCollage ( ) - PhotoStacker ( )

8 Categoriën Gratis software Foto toepassingen
Fotobewerking - Photo Pos Pro (http://www.photopos.com/Photo-Pos-Pro-Image-Editor.asp ) - GIMP (http://www.gimp.org/ ) - Paint.Net ( ) Internet toepassingen Browsers - Firefox ( ) - Chrome ( ) - Windows Live Mail (onderdeel Live pakket) - Thunderbird (http://www.mozillamessaging.com/nl/thunderbird/ )

9 Categoriën Gratis software Internet toepassingen
VoIP (telefoneren) - Skype (http://www.skype.com/intl/nl/get-skype/ ) - MS Messenger (http://www.microsoft.com/netherlands/windowslive/Views/ productdetail.aspx?product=Messenger ) Filetransfer (FTP) - Filezilla (http://filezilla-project.org/download.php ) - CoreFTP (http://www.gratissoftware.nu/downloaden/core-ftp.php )

10 Categoriën Gratis software Internet toepassingen
Website design - NVU (http://www.nederlandstaligesoftware.nl/softwareprogrammas/nvu.html ) - SeaMonkey (http://www.seamonkey-project.org/ ) - ysitebuilder (http://www.filecluster.com/downloads/Yahoo-SiteBuilder.html ) - WordPress (http://wordpress.org/ )

11 Categoriën Gratis software Media players
Windows Media Player/ Media Centre VLC (http://www.videolan.org/vlc/ ) Winamp (http://www.winamp.com/ ) KMPlayer (http://www.kmplayer.com/forums/showthread.php?t=14938 ) RealPlayer (http://nl.real.com/realplayer ) XBMC Media Centre (http://xbmc.org/ ) Videobewerking Windows Movie Maker (http://explore.live.com/windows-live-movie-maker ) WAX (http://www.debugmode.com/wax/download.htm )

12 Categoriën Gratis software Muziek bewerking Muziek Manager
Audacity (http://audacity.sourceforge.net/ ) WavePad (http://www.nch.com.au/wavepad/index.html?gclid=COHozqiAq6QCFU2K3god4juJ3Q ) MediaMonkey (http://www.mediamonkey.com/ ) Muziek Manager iTunes (http://www.apple.com/nl/itunes/download/ ) Magix Music Finder (http://www.magix.com/nl/music-manager/ )

13 Categoriën Gratis software Diversen
KLS Mail Backup ( ) Partition Wizard Home (http://www.partitionwizard.com/download.html ) Total Commander (http://www.ghisler.com/ ) SIW (http://www.portablefreeware.com/?id=159 ) License Crawler (http://www.techmixer.com/windows-license-key-and-product-key-finder-license-crawler/ ) Screenshot Captor (http://www.donationcoder.com/Software/Mouser/screenshotcaptor/index.html) SketchUp (http://sketchup.google.com/ ) PDF Creator (http://www.gratissoftwaresite.nl/downloads/PDF+Creator+pdf+maken )


Download ppt "Gratis Software 29 september 2010."

Verwante presentaties


Ads door Google