De presentatie wordt gedownload. Even geduld aub

De presentatie wordt gedownload. Even geduld aub

Informatiebijeenkom st Europapark 18 MEI 2016. Programma  Doel van de avond  Geschiedenis  Samenwerking en voortgang  Presentatie Europapark (Manfred.

Verwante presentaties


Presentatie over: "Informatiebijeenkom st Europapark 18 MEI 2016. Programma  Doel van de avond  Geschiedenis  Samenwerking en voortgang  Presentatie Europapark (Manfred."— Transcript van de presentatie:

1 Informatiebijeenkom st Europapark 18 MEI 2016

2 Programma  Doel van de avond  Geschiedenis  Samenwerking en voortgang  Presentatie Europapark (Manfred Wansink)  Informele afsluiting

3 Doel van de avond  Ontwikkelingen delen  Betrokkenheid leden  Nadere kennismaking

4 Geschiedenis  Mei 2011: plan van aanpak (Peter Bus KNGU)  Januari 2012: inventarisatie bij de Groninger verenigingen  Juni 2012: eerste contacten Noorderpoort en gemeente  Juni 2013: presentatie eerste plannen door gemeente  November 2013: aanschrijven raadsfracties  Januari 2014: behandeling in de raad  Maart 2014: eerste overleg met D&P  Mei 2014: inspraakronde turnhal (D&P)  December 2014: start overleg stuurgroep  Februari 2015: intentieverklaring gymnastiekverenigingen  November 2015: aanschrijven raadsfracties  December 2015: goedkeuring door raad

5 Stuurgroep GVAVOlympiaK&V Ina MiddelburgSietze MunnekeLaila Kranenborg Johanna van der VeldeWilly FlengteLiesbeth Vonk Nynke van der SchaarMarion SetzJan Schuurman Nadine de WaardAad Nuis Laura OudmanJasper de Vries Peter Koopmans

6 Samenwerking en voortgang Werkgroepledenemailvereniging OrganisatieJasper de Vriesjasperdevries@home.nlKV Aad Nuisaadenies@px.nlKV Ina Middelburgpenningmeester@gvavgymnastiek.nlGVAV Marjon Setzmarionsetz@outlook.comOlympia Peter KoopmansPeterkoopmans@home.nlKV Berry ten Pasb.ten.pas@draaijerpartners.nlD&P Technische leidingJan SchuurmanJan_schuurman@hotmail.comKV Sietze Munnekes.munneke@rsgdeborgen.nlOlympia Nynke van der Schaarnynke@gvavgymnastiek.nlGVAV Laila Kranenborggewoonlaila@hotmail.comKV Sponsoring, PR en communicatie Nadine de Waardnadinedewaard@icloud.com GVAV FinanciënLiesbeth Vonkliesbeth_vonk@hotmail.comKV Willy Flentgewillyflentge@home.nlOlympia Ina Middelburgpenningmeester@gvavgymnastiek.nlGVAV Johanna van der Veldejohanna@gvavgymnastiek.nlGVAV

7 Samenwerking en voortgang  Plan van eisen/Inventaris turnhal  Aanbesteding leverancier  Samenwerkingsvorm (Peter Bus KNGU)  Huurcontract met de gemeente  Sponsoring, PR en communicatie

8 Voortgang  Europese architectenselectie juli 2015-januari 2016  Selectie van de adviseurs voor ontwerpteam januari 2016  Structuurontwerp gereed januari 2016  Voorlopig Ontwerp gereed maart 2016  Definitief Ontwerp gereed juli 2016  Technisch Ontwerp gereed november 2016  Uitvoerings Ontwerp gereed begin 2017  Europese selectie aannemer gereed voorjaar 2017  Start bouw voorjaar 2017  Oplevering* najaar 2018*


Download ppt "Informatiebijeenkom st Europapark 18 MEI 2016. Programma  Doel van de avond  Geschiedenis  Samenwerking en voortgang  Presentatie Europapark (Manfred."

Verwante presentaties


Ads door Google